Europejska Noc Muzeów również na UKW!

Wzorem lat ubiegłych Uniwersytet Kazimierza Wielkiego aktywnie włącza się w obchody Międzynarodowego Dnia Muzeów! Już w najbliższą sobotę zapraszamy do naszego uczelnianego Muzeum Dyplomacji i Uchodźstwa Polskiego oraz do Biblioteki Uniwersyteckiej! Czeka na Państwa moc atrakcji. Kabina ciszy, oryginalne militaria z okresu II wojny światowej, najdziwniejsze pamiątki przywiezione przez polskich dyplomatów z zagranicznych podróży, wykłady, prelekcje. To tylko niektóre z propozycji. Gorąco polecamy ofertę innych bydgoskich muzeów: Muzeum Okręgowego  im. Leona Wyczółkowskiego, Muzeum Wodociągów,  Muzeum Wojsk Lądowych, Muzeum Fotografii, Muzeum Kanału Bydgoskiego, Muzeum Oświaty, Muzeum Mydła i Historii Brudu, a także Galerii Miejskiej bwa. Zachęcamy do udziału w konkursach towarzyszących Europejskiej Nocy Muzeów.

Tej nocy po prostu nie można przespać!