Zarządzenie Rektora w sprawie zapobiegania rozprzestrzenianiu się koronawirusa

Rektor UKW, prof. dr hab. Jacek Woźny wydał 11 marca Zarządzenie w sprawie zapobiegania rozprzestrzenianiu się wirusa SARS-CoV-2 wśród społeczności akademickiej Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy. Określa ono sposób funkcjonowania Uczelni do 27 marca br., z możliwością dalszego przedłużenia. Prosimy wszystkich pracowników oraz studentów o zapoznanie się z tymi wytycznymi.

Pełna treść Zarządzenia - kliknij.

Due to the spread of coronavirus in Europe Rector has decided to cancel all classes, lectures and events from March 11, 2020 until March 27, 2020, with the option of further extension.

Regulation No. 48/2019/2020 of Rector of Kazimierz Wielki University of 11 March 2020 on preventing the spread of SARS-CoV-2 virus among the academic community of Kazimierz Wielki University in Bydgoszcz.

Full content of the Regulation - click.