Debata przedwyborcza z kandydatami na Rektora

Komunikat nr 14 Komisji Wyborczej UKW

W uzgodnieniu z kandydatami na Rektora UKW, Komisja Wyborcza organizuje spotkanie przedwyborcze za pomocą środków komunikacji elektronicznej. Spotkanie odbędzie się 15 maja br. o godz. 12:00, wedle zasad wyszczególnionych w par. 13. Regulaminu Wyborów oraz Uchwały Komisji Wyborczej UKW nr 10/2020.

Debata przedwyborcza z kandydatami na Rektora będzie transmitowana na kanale Youtube Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy. W trakcie jej trwania członkowie społeczności uniwersyteckiej – pracownicy i studenci – będą mogli zadawać pytania kandydatom. Pod uwagę będą brane tylko pytania przesyłane z poczty służbowej lub studenckiej w systemie Zimbra (@ukw.edu.pl lub @student.ukw.edu.pl). Prosimy o przesyłanie pytań w dniu 15 maja od godz. 12:00 na adres e-mail: wybory2020@ukw.edu.pl.