Ogólnobydgoski Opłatek Akademicki 2020 Ogólnobydgoski Opłatek Akademicki 2020

Ogólnobydgoski Opłatek Akademicki 2020

Sytuacja w jakiej znalazł się cały świat od 2020 roku zmusiła nas do zmian nie tylko, w aspekcie działalności szkolnictwa wyższego, ale całego życia społeczno - gospodarczego. Pandemia koronawirusa postawiła również przed uczelniami wiele wyzwań, którym trzeba było sprostać z dnia na dzień.

W chrześcijańskiej kulturze grudzień to szczególny czas, gdy miejsce codziennych trosk i obowiązków zajmowane jest przez radość płynącą ze Świąt Bożego Narodzenia.

W nawiązaniu do polskiej tradycji bożonarodzeniowych spotkań oraz corocznych Wigilii akademickich, chcielibyśmy serdecznie zaprosić na Ogólnobydgoski Opłatek Akademicki . Tegoroczne spotkanie odbędzie się 17 grudnia 2020 roku o godzinie 12:00, z uwagi na zaistniałą sytuację epidemiczną, w formie zdalnej.

Transmisja ze spotkania dostępna będzie na www.kpsw.edu.pl dla całego środowiska akademickiego w naszym mieście .

Link do połączenia na Meet Google podczas Ogólnobydgoskiego Opłatka Akademickiego.

W załączniku, instrukcja pomagająca zalogować się na platformie.
Platforma będzie aktywna od 11.40.