Ostatnie pożegnanie mgr Elżbiety Komsty

Z głębokim żalem i smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci wieloletniej pracowniczki naszego Uniwersytetu, mgr Elżbiety Komsty.

Mgr Elżbieta Komsta była absolwentką kierunku filologia rosyjska Wyższej Szkoły Pedagogicznej w Bydgoszczy, którą ukończyła w 1978 roku. Od roku 1985 pracowała w Studium Języków Obcych. Uśmiechnięta, pogodna i życzliwa, serdeczna, zawsze pomocna koleżankom i kolegom – tak wspominają Zmarłą studenci, absolwenci i koledzy z pracy. Pani Elżbieta nie tylko kształciła – pracowała m.in. jako tłumaczka, egzaminatorka na studiach doktoranckich, redaktor publikacji edukacyjnych.

Nasza Koleżanka odeszła 21 grudnia w wieku 65 lat. Cześć Jej pamięci!

Uroczystości pogrzebowe odbędą się 28 grudnia o godz. 9.15 na Cmentarzu Komunalnym przy ul. Wiślanej w Bydgoszczy.