I Otwarte Zawody w Narciarstwie Zjazdowym o Puchar JM Rektora UKW

Zapraszamy do udziału w I Otwartych Zawodach w Narciarstwie Zjazdowym o Puchar JM Rektora Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego.

Zawody odbędą się 18 lutego br. od godz. 19.30 na stoku w Myślęcinku. W ramach zawodów przewiduje się dwa zjazdy dla każdego zawodnika w kategoriach: Student, Absolwent, Pracownik, Open, w konkurencji Slalom.

O zakwalifikowaniu do zawodów decyduje kolejność przesłania formularza zgłoszeniowego (najpóźniej do dnia 18 lutego br. do godz. 12.00). Program zawodów i dodatkowe szczegóły zostaną przesłane na adresy mailowe osób, które przesłały formularz zgłoszeniowy.

Na zwycięzców czekają okolicznościowe puchary, medale i drobne upominki. Udział w zawodach jest bezpłatny. Ilość miejsc ograniczona.

Ogłoszenie o I Otwartych Zawodach w Narciarstwie Zjazdowym o Puchar JM Rektora Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego