Marek Raduli na Wydziale Edukacji Muzycznej UKW

Wydział Edukacji Muzycznej UKW zaprasza na kolejny wykład online, który tym razem poprowadzi gitarzysta Marek Raduli. Wykład odbędzie się we wtorek, 23 lutego o godz. 15:00 na kanale YouTube Wydziału.

Gitarzysta (choć bardziej właściwe byłoby określenie Go multiinstrumentalistą) będzie gościem Wydziału Edukacji Muzycznej Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego. Marek Raduli znany jest między innymi z wieloletniej współpracy z Budką Suflera (dziewięć płyt), choć na różnych etapach swojej kariery grał między innymi w TSA, Bandzie i Wandzie, Bajmie, zespołach Maryli Rodowicz i Tadeusza Nalepy, jak również wielu projektach międzynarodowych. Pan Marek jest cenionym gitarzystą bluesowym i jazzowym, choć wtorkowe spotkanie w założeniu poświęcone ma być gitarze rockowej.