Weź udział w projekcie Popojutrze 2.0

Zapraszamy Państwa do udziału w projekcie Popojutrze 2.0. To jedyny inkubator w Polsce wybrany przez Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej do wspierania innowacji społecznych w obszarze kształcenia.

Dzięki dofinansowaniu projektu ze środków Unii Europejskiej daje on szansę budować i testować rozwiązania zmieniające polską edukację.

Projekt oferuje 72 granty, każdy o wartości 60.000 zł. Popojutrze 2.0 wspierając mikroinnowacje, szuka pomysłów na szybsze, tańsze oraz bardziej wydajne rozwiązywanie trudności, z jakimi boryka się rynek kształcenia.

W projekcie Popojutrze 2.0 może wziąć udział niemal każdy – zarówno osoby fizyczne, jak i instytucje – wymogiem jest jedynie stworzenie zespołu (minimum dwie osoby) pracującego nad innowacją. W praktyce pomysł może zgłosić każda placówka oświatowa, uczelnia, przedsiębiorstwo, NGO, a także grupy nieformalne np. min. 2 członków kadry dydaktycznej, doktorantów oraz studentów.

Już 26 lutego rusza nabór grantobiorców, potrwa on do 12 marca. Więcej szczegółów: www.popojutrze2.pl.