Gang Trojaczków liczy na Twoją pomoc!

Zachęcamy do włączenia się do zbiórki funduszy na rehabilitację trojaczków dr Sandry Jankowskiej-Wróblewskiej z Wydziału Nauk Biologicznych UKW. Rodzice wcześniaków chcą zakupić platformę Galileo, która pomoże w rehabilitacji Wiktorii i Witka.

Wiktoria i Witek urodzili się w 33 tygodniu ciąży trojaczej. Rodzice do samego początku wiedzieli, że dzieci urodzą się przedwcześnie. Jednak nie zdawali sobie sprawy z konsekwencji, jakie niosą za sobą powikłania związane z wcześniactwem. Wiktoria i Witek potrzebują ciągłej rehabilitacji oraz pomocy w rozwoju. Dzięki dotychczasowej systematycznej i ciężkiej pracy widać efekty terapii, malutkimi kroczkami robią postępy.

Zachęcamy do włączenia się w zbiórkę funduszy, która jest prowadzona na portalu siepomaga.pl.