Ktoś trzyma szczepionkę w dłoni Ktoś trzyma szczepionkę w dłoni

Szczepienia przeciwko COVID-19 dla pracowników i studentów UKW

Ruszyły zapisy na szczepienia przeciwko COVID-19 dla wszystkich pracowników Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy, innych osób prowadzących zajęcia na uczelni oraz studentów, którzy ukończyli 18. rok życia.

Zapisy trwają do 12 maja br. do godziny 23.59. Zapisów na szczepienia dokonujemy poprzez wypełnienie ankiet dostępnych pod linkami:

Ważne informacje

1. Obecnie nie jest znany termin szczepień. Termin uzależniony jest od dostępności szczepionek.
  2. Osoby chętne do zaszczepienia się nie mają możliwości wyboru szczepionki.
  3. Szczepienia będą wykonywane w punkcie szczepień na UTP przy ulicy Kaliskiego 7, przez Przychodnię Bajka Promedica Gp.Sp. zo.o.
  4. Na szczepienia mogą zapisać się osoby, które już są zarejestrowane przez NFZ.

Jeśli umówiony termin wypadnie wcześniej niż data wyznaczona do przeprowadzenia szczepień w zakładzie pracy, pracownik jest zaszczepiony w punkcie szczepień, zgodnie z zapisem (wówczas nie szczepi się w zakładzie pracy).