zbliżenie na biurko - laptop i notatki zbliżenie na biurko - laptop i notatki

Zaproszenie na seminarium naukowe dla studentów i doktorantów

Wydział Historyczny – Katedra Historii Najnowszej i Stosunków Międzynarodowych Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego zaprasza na seminarium naukowe dla studentów i doktorantów Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego pt. "Konflikty międzynarodowe w XX i XXI wieku oraz sposoby ich rozwiązywania". Wydarzenie jest organizowane w ramach cyklu pt. „Historia oraz stosunki międzynarodowe w XX i XXI wieku”.

Seminarium odbędzie się w dniu 31 maja 2021 roku (poniedziałek) na platformie MS Teams.

Zgłoszenia propozycji tematów referatów (do 20 minut na wystąpienie) związanych z konfliktami międzynarodowymi proszę przesyłać do dnia 25 maja 2021 roku na adres: garczewski@ukw.edu.pl.

Po zakończeniu seminarium wszyscy referenci otrzymają stosowne certyfikaty potwierdzające uczestnictwo.