Młody chłopak z brodą wpatrzony w ekran smartfona na zółtym tle Młody chłopak z brodą wpatrzony w ekran smartfona na zółtym tle

Trzecia transmisja rekrutacyjna z cyklu „Rekrutacyjny LIVE na podwieczorek”, za Nami!

W czwartek, 20 maja 2021 roku o godz. 19.00 na naszym kanale YouTube odbyła się trzecia transmisja rekrutacyjna z cyklu „Rekrutacyjny LIVE na podwieczorek”.

Z powodu pandemii spotkania w murach uczelni są niemożliwe, dlatego po raz kolejny zaprosiliśmy Was przed ekrany monitorów i tabletów.

Do czasu rozpoczęcia rekrutacji na studia na rok akademicki 2021/2022 zorganizujemy kilka spotkań w formie online.

Podczas czwartowego wydarzenia swoją ofertę zaprezentowały jednostki wchodzące w skład Kolegium III UKW:

• Wydział Mechatroniki,
  • Wydział Nauk Biologicznych,
  • Instytut Fizyki,
  • Instytut Geografii,
  • Instytut Informatyki,
  • Instytut Inżynierii Materiałowej,
  • Instytut Kultury Fizycznej,
  • Instytut Matematyki.

Przypominamy, że rejestracja internetowa dla kandydatów na studia rozpoczyna się już 8 czerwca.

Lista wszystkich kierunków studiów: https://rekrutacja.ukw.edu.pl

Filmik na kanale YouTube:

Banner: Rekrutacyjny LIVE na podwieczorek. 20 maja 2021, godz. 19.00