Dawka szczepionki w dłoni w ochronnej rękawicy Dawka szczepionki w dłoni w ochronnej rękawicy

Informacja dla osób zapisanych na szczepienie przeciwko COVID-19

Publikujemy najważniejsze informacje dla pracowników i studentów, którzy zapisali się na szczepienie przeciwko COVID-19 na UKW.

1. Prawdopodobny termin rozpoczęcia szczepień to czerwiec br.
  2. Osoby chętne do zaszczepienia się prawdopodobnie zostaną zaszczepione preparatami Pfizer lub Moderna.
  3. Szczepienia będą wykonywane w punkcie szczepień na UTP przy ulicy Kaliskiego 7, przez Przychodnię Bajka Promedica Gp.Sp. zo.o.
  4. Na szczepienia mogły zapisać się osoby, które już są zarejestrowane przez NFZ.

Jeśli umówiony termin wypadnie wcześniej niż data wyznaczona do przeprowadzenia szczepień w zakładzie pracy, pracownik/student jest zaszczepiony w punkcie szczepień, zgodnie z zapisem (wówczas nie szczepi się w zakładzie pracy).