Ostatni akcent sezonu szczypiornistów AZS-u

AZS UKW Bydgoszcz rozegra w środę, 19 maja ostatni mecz w tym sezonie. W swojej hali zmierzy się z SMS-em ZPRP II Kwidzyn.

Wystarczy spojrzeć na obecną tabelę II ligi piłki ręcznej, żeby stwierdzić, że nie był to dla nikogo łatwy sezon. Przerwy spowodowane pandemią, częste zmiany terminarzu i brak publiczności – w takim klimacie funkcjonują kluby w tym roku. Dobitnie świadczy o tym fakt, że część drużyn rozegrała już wszystkie spotkania, a zespół z Kwidzynia ma przed sobą jeszcze trzy mecze.

Pierwszy z nich to zaplanowane na środę spotkanie z bydgoskim zespołem. Dla obu drużyn będzie to już „mecz o pietruszkę”, bo niezależnie od wyniku, ich pozycja w tabeli nie ulegnie zmianie. AZS UKW szansę na poprawę swojej sytuacji zaprzepaścił w spotkaniu z Jeziorakiem Iława, które przegrał 23:24. W kolejnym meczu bydgoszczanie wrócili na tarczy z Tczewa (47:35) i ten sezon zakończą na przedostatnim, 9. miejscu.

Początek meczu AZS-u i SMS-u w środę o godz. 17:00. Mecz odbędzie się bez udziału publiczności, ale zachęcamy do śledzenia transmisji na fanpage’u AZS UKW.

W centrum plakatu grafika piłkarza ręcznego. W dolnej części znajdują się informacje meczowe oraz logotypy sponsorów