Na zdjęciu nagrody naukowców Na zdjęciu nagrody naukowców

Złoty medal INNO WINGS 2021 dla naukowców z UKW

Podczas Międzynarodowej Wystawy Wynalazków i Technologii INNO WINGS 2021 (Lublin, 14 października 2021 r.) Złotym Medalem INNO WINGS w kategorii TECHNOLOGIE MATERIAŁOWE, PROCESY PRODUKCYJNE I LOGISTYCZNE wyróżnione zostało innowacyjne rozwiązanie autorstwa naukowców z naszej uczelni.

Za wynalazek: Rozdrabniacz stożkowy z wykorzystaniem elementów roboczych wytworzonych w technologii addytywnej ZŁOTY MEDAL otrzymał zespół z Wydziału Mechatroniki w składzie: dr hab. inż. Marek Macko prof. uczelni, dr inż. Krzysztof Tyszczuk, mgr inż. Daniel Łączny oraz mgr inż. Jakub Lewandowski (Szkoła Doktorska).

Serdecznie gratulujemy!

Program „Inkubator Innowacyjności 4.0” realizowany w ramach projektu pozakonkursowego MNiSW pn. „Wsparcie zarządzania badaniami naukowymi i komercjalizacja wyników prac B+R w jednostkach naukowych i przedsiębiorstwach” nr POIR.04.04.00-00-0004/15