Uczestnicy sympozjum pozują do zdjęcia Uczestnicy sympozjum pozują do zdjęcia

50-lecie Instytutu Matematyki

28 października br. odbyło sią Sympozjum Naukowe z okazji 50-lecia Instytutu Matematyki.
Swoją obecnością i przemówieniem zaszczycił to wydarzenie JM Rektor prof. dr hab. Jacek Woźny, któremu towarzyszył  Prorektor dr hab. Marek Macko, prof. uczelni.

Wśród zaproszonych gości byli emerytowani Profesorowie i wykładowcy, pracownicy administracyjni, interesariusze, nauczyciele matematyki oraz obecna kadra naukowo-dydaktyczna i studenci. Podczas sympozjum zaprezentowano nowe logo Instytutu, o którym więcej informacji można znaleźć na stronie Instytytu.

To wydarzenie otwiera obchody 50-lecia istnienia Instytutu Matematyki UKW, a zakończy je konferencja matematyczna w maju 2022 roku. W tym jubileuszowym dla Instytutu Matematyki roku akademickim odbędą się liczne seminaria naukowe i seminaria dydaktyczne dla nauczycieli i studentów, konkursy oraz spotkania okolicznościowe.