Akademickie Mistrzostwa Polski w Strzelectwie Sportowym

W dniach 1-3 kwietnia na obiektach Klubu Strzeleckiego Zawisza odbędą się AMP w Strzelectwie Sportowym. Po raz kolejny organizatorem imprezy jest KU AZS UKW Bydgoszcz.

W zawodach uczestnictwo potwierdziły reprezentacja akademickie z 37 uczelni w Polsce. Rozegranych zostanie jedenaście konkurencji. Zapraszamy na obiekty Klubu Strzeleckiego Zawisza w sobotę w godz. 8-19 oraz w niedzielę w godz. 8-14. Uroczyste otwarcie imprezy, z udziałem władz Uczelni, AZS-u  i Miasta Bydgoszczy, zaplanowano w sobotę 2. kwietnia o godz. 10:45 na obiektach klubu strzeleckiego ul. Gdańska 163.

Plakat w czerwono-zielonej tonacji. W centralnej części fotografia zawodniczka w strzeleckim stroju z karabinem. Po lewej stronie plakatu informacje organizacyjne. W dolnej części logotypy sponsorów