Półfinał AMP w piłkę nożną - zapraszamy na Sportową 2!

Uniwersytet Kazimierza Wielkiego jest gospodarzem półfinału Akademickich Mistrzostw Polski w piłkę nożną. O awans do finału powalczą m.in. piłkarze KU AZS UKW.

Na przełomie kwietnia i maja na boisku CEKFiS UKW zostały rozegrane Akademickie Mistrzostwa Pomorza i Kujaw. Zakończyły się wygraną piłkarzy AZS-u UKW, który będą teraz walczyć o awans do finałowych rozgrywek. Mecze półfinałowe zaplanowano w dniach 16-17 maja br. UKW znalazł się w jednej grupie z Uniwersytetem Gdańskim i Uniwersystem Przyrodniczym w Poznaniu. Pierwsze spotkanie zakończyło się na korzyść przyjezdnych 1:0, ale w drugim gosppodarze dominowali na boisku i wygrali 5:0. Tym samym nasz zespół powalczy we wtorek o awans o finału AMP. O 10:30 ropzocznie się decydujący mecz z AWFiS Gdańsk.

Zamknięcie turnieju zaplanowano na 13:30 we wtorek. Zapraszamy na trybuny boiska przy ul. Sportowej 2 i do dopingowania naszego zespołu!

Plakat w czerwono-zielonej tonacji. W centrlanej części zdjęcie piłkarza. Obok informacje organizacyjne. Na dole logotypy