Kurs dla studentów "Solidarni z Ukrainą" - курс для студен „Солідарні з Україною”

Програма NAWA „Солідарні з Україною” Безкоштовні курси польської мови для студентів з України

Гарантуємо:

• аж 350 безкоштовних годин вивчення польської мови,
  • від рівня А1 до B1,
  • підручники та навчальні матеріали,
  • щомісячна стипендія в розмірі 1 500 злотих.

Вимоги:

• підтвердження прибуття до Польщі після 24.02.2022 r.,
  • підтвердження статусу студента.

Обмежена кількість місць! Вирішує послідовність заяв!

Заяву необхідно подати особисто в Центрі навчання польської мови UKW ul.  Jagiellońska 11, кімната 2, Бидгощ або надіслати скан електронною поштою на адресу: cnjp@ukw.edu.pl. Необхідно додати підтвердження статусу студента.

Program NAWA „Solidarni z Ukrainą” - darmowy kursy języka polskiego dla studentów z Ukrainy

Gwarantujemy:

• aż 350 darmowych godzin nauki języka polskiego,
  • od poziomu A1 do B1,
  • podręczniki i materiały dydaktyczne,
  • comiesięczne stypendium w wysokości 1 500 zł.

Wymagania:

• potwierdzenie przybycia do Polski po 24.02.2022 r.;
  • potwierdzony status studenta.

Ograniczona liczba miejsc! Decyduje kolejność zgłoszeń!

Wniosek należy złożyć osobiście w Centrum Nauczania Języka Polskiego dla Obcokrajowców UKW ul. Jagiellońska 11, pokój 2, Bydgoszcz lub wysłać skan mailem na adres: cnjp@ukw.edu.pl. Należy dołączyć potwierdzenie o statusie studenta.

Logo NAWA