Na pierwszym planie cztery uśmiechnięte studentki ćwiczące na ergometrach. Na drugim planie widoczne studentki ćwiczące na rowerach. Na pierwszym planie cztery uśmiechnięte studentki ćwiczące na ergometrach. Na drugim planie widoczne studentki ćwiczące na rowerach.

Zajęcia sportowe dla studentów UKW w semestrze zimowym 2022/2023

Studium Wychowania Fizycznego i Sportu UKW i KU AZS UKW Bydgoszcz zapraszają studentów na zajęcia sportowe, które są realizowane w Centrum Edukacji Kultury Fizycznej i Sportu.

Zajęcia fakultatywne mają charakter rekreacyjny i są kierowane do studentów, którzy chcą po prostu spędzić aktywnie czas. Natomiast do sekcji sportowych zapraszamy te osoby, które myślą nie tylko o rekreacji, ale podszlifowaniu swoich umiejętności i rywalizacji. Regularne uczestnictwo w tych treningach daje szanse na udział w Akademickich Mistrzostwach Pomorza i Kujaw, a w kolejnym etapie - Akademickich Mistrzostwach Polski.

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie Studium. Udział w zajęciach jest bezpłatny. Serdecznie zapraszamy!