Widok na Chińskie Zakazane Miasto, budynek ze spadzistym dachem w Chinach Widok na Chińskie Zakazane Miasto, budynek ze spadzistym dachem w Chinach

Chińskojęzyczne sympozjum on-line na temat nauczania języka chińskiego

Wydział Językoznawstwa Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy wraz z World Chinese Language Association i Center for Chinese Studies (Tajwan) zapraszają na chińskojęzyczne Międzynarodowe Sympozjum Okrągłego Stołu – Glottodydaktyka Języka Chińskiego 2023, które odbędzie się on-line w dniach 17 – 18 marca 2023 r.

Celem sympozjum jest prezentacja najnowszych trendów w glottodydaktyce języka chińskiego, wymiana doświadczeń i wskazanie nowych obszarów badawczych z zakresu nauczania języka chińskiego.

Sympozjum skierowane jest do nauczycieli języka chińskiego oraz pracownic/ków naukowych zajmujących się glottodydaktyką języka chińskiego w kraju i zagranicą.

Osoby zainteresowane udziałem prosimy o rejestrację do 12 marca 2023 r. na stronie forms.gle.