Budynek główny, wejście, weseli studenci wychodzą przez rozsuwane drzwi Budynek główny, wejście, weseli studenci wychodzą przez rozsuwane drzwi

Nagraj krótki filmik i zostań wolontariuszem UKW!

Dział Promocji Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy poszukuje studentów do współpracy w ramach wolontariatu.

Wolontariat daje możliwość połączenia aktywnego udziału w życiu uczelni z nabywaniem nowych, pożądanych przez pracodawców umiejętności. Studenci będą mieli za zadanie promowanie UKW podczas targów edukacyjnych oraz wydarzeń na uczelni. Autopromocja, prezentacja oferty dydaktycznej, możliwość spróbowania swoich sił podczas wystąpień publicznych to tylko niektóre z kompetencji nabywanych przez ochotników współpracujących z Działem Promocji UKW.

Na życzenie wolontariuszy wystawiamy zaświadczenia.

Chętnych prosimy o wysyłanie zgłoszeń w formie krótkich filmików video (z podaniem imienia i nazwiska, kierunku studiów, numeru kontaktowego) do 31 stycznia 2023 r. na adres: promocja@ukw.edu.pl.