Studenci WEM UKW wystąpią w repertuarze Kabaretu Starszych Panów

Wydział Edukacji Muzycznej Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy zaprasza 6 lutego na koncert „Niespodziewany koniec semestru”. Studenci zaśpiewają piosenki z repertuaru Kabaretu Starszych Panów.

Studentki i studenci WEM UKW łączą naukę ze swoją pasją do muzyki i nie przeszkadza im w tym nawet sesja egzaminacyjna. W poniedziałkowy wieczór 6 lutego o godz. 18 zapraszają na koncert piosenek kabaretu stworzonego przez Jeremiego Przyborę i Jerzego Wasowskiego. Koncert odbędzie się w sali koncertowej Collegium Copernicanum UKW przy ul. Kopernika 1. Wstęp wolny. Serdecznie zapraszamy!

Wystąpią: Beniamin Balicki, Patrycja Białachowska, Joanna Czarnecka, Michał Czwichocki, Kacper Janiak, Dominika Kapuśniak Jagoda Klaman, Aleksadra Maćkowiak, Miłosz Matląg, Marcel Matyjanowski, Sebastian Pras, Julian Prus, Weronika Szczukowska, Agata Śmiłowska, Michał Święcicki, Dagmara Trawińska, Jan Ziędalski.

Akompaniament: Michał Kuzimski, Daniel Pradella.

Przygotowanie koncertu: prof. Katarzyna Matuszak, mgr Anna Federowicz.

Plakat w różowej tonacji. W centrum czarno-białe zdjęcie Kabaretu, obok kwiat. Poniżej informacje organizacyjne oraz logo Wydziału Edukacji Muzycznej