Seminarium Represje oraz inne formy łamania praw człowieka - historia i współczesność

W imieniu Katedry Historii Najnowszej i Stosunków Międzynarodowych oraz Studenckiego Koła Naukowego Wydziału Historycznego Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy zapraszamy na seminarium naukowe dla studentów i doktorantów UKW „Represje oraz inne formy łamania praw człowieka - historia i współczesność”.

Wydarzenie organizowane jest w ramach cyklu pt. „Historia oraz stosunki międzynarodowe w XX i XXI wieku”. Seminarium odbędzie się 29 marca 2023 roku (środa).

Po zakończeniu seminarium referenci i autorzy posterów otrzymają certyfikaty potwierdzające uczestnictwo. Serdecznie zapraszamy i zachęcamy do udziału!