Zajęcia sportowe dla studentów UKW w semestrze letnim 2022/2023

Studium Wychowania Fizycznego i Sportu UKW i KU AZS UKW Bydgoszcz zapraszają studentów na zajęcia sportowe, które są realizowane w Centrum Edukacji Kultury Fizycznej i Sportu.

Zajęcia fakultatywne mają charakter rekreacyjny i są kierowane do studentów, którzy chcą po prostu spędzić aktywnie czas. Natomiast do sekcji sportowych zapraszamy te osoby, które myślą nie tylko o rekreacji, ale podszlifowaniu swoich umiejętności i rywalizacji. Regularne uczestnictwo w tych treningach daje szanse na udział w Akademickich Mistrzostwach Pomorza i Kujaw, a w kolejnym etapie - Akademickich Mistrzostwach Polski.

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie Studium. Udział w zajęciach jest bezpłatny. Serdecznie zapraszamy!