Gitarzysta gra na gitarze (widok gitary i rąk) Gitarzysta gra na gitarze (widok gitary i rąk)

XI Międzynarodowy Festiwal Muzyki Współczesnej Nowa Muzyka 2023

14 maja rozpoczyna się XI Międzynarodowy Festiwal Muzyki Współczesnej Nowa Muzyka 2023. Współorganizatorem cyklicznego wydarzenia promującego najnowszą twórczość muzyczną i artystyczną jest Wydział Edukacji Muzycznej UKW w Bydgoszczy.

Tegoroczna edycja rozpocznie się koncertem inauguracyjnym w Sali Koncertowej Akademii Muzycznej im. Feliksa Nowowiejskiego w Bydgoszczy.

Zapraszamy!

Program wydarzenia:

Organizatorzy:

• Oddział Kujawsko-Pomorski Związku Kompozytorów Polskich w
    Bydgoszczy
  • Miejskie Centrum Kultury w Bydgoszczy, Wydział Edukacji Muzycznej
  • Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy
  • Akademia Muzyczna im. Feliksa Nowowiejskiego w Bydgoszczy

Partnerzy:

• Akademia Muzyczna im. Grażyny i Kiejstuta Bacewiczów w Łodzi
  • Patronat medialny: Radio Pik, Gazeta Wyborcza, Polskie Centrum Informacji Muzycznej POLMIC
  • Honorowy Patronat Europejskiego Centrum Muzyki im. Krzysztofa Pendereckiego

• Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury w ramach programu „Muzyka”, realizowanego przez Narodowy Instytut Muzyki i Tańca.
  • Dofinansowano z Funduszu Popierania Twórczości Stowarzyszenia Autorów ZAiKS.
  • Zadanie współfinansowane przez Miasto Bydgoszcz.