Uczestnicy turnieju w strojach sportowych pozują do zdjęcia stojąc gremialnie pod siatką Uczestnicy turnieju w strojach sportowych pozują do zdjęcia stojąc gremialnie pod siatką

Mistrzostwa Uczelni w Piłce Siatkowej Drużyn Trzyosobowych

17 maja 2023 roku pracownicy Studium Wychowania Fizycznego i Sportu  i Wydziału Nauk o Zdrowiu i Kulturze Fizycznej zorganizowali Mistrzostwa Uczelni w Piłce Siatkowej. Drużyny składały się z trzech zawodników (plus rezerwowy), kategoria open.

Zawody cieszyły się dużym zainteresowaniem wśród naszych Studentów. Do rywalizacji zgłosiło się ponad 20 drużyn m.in. Studenciaki, Siatkary, Lewarki, Zosiunia, FC Zielonka, Wielka Czwórka, MPD, Zaginacze, Turystki, Bambiki, Pyszne pl, Pograne, Agresory, Skończeni, Hospi, Zarząd.

Ostateczna klasyfikacja:

• I miejsce „Pyszne pl” – w składzie: Jakub Zadrużyński, Michał Jankowski, Bartek Zdrenka;
  • II miejsce „Zarząd” – w składzie: Paula Śledź, Oliwia Zawadzka, Wojciech Sidorowicz, Damian Perczak;
  • III miejsce „Pograne” – w składzie: Marcel Święcicki, Adam Hassine, Michał Czyżewski.

Gratulujemy i dziękujemy uczestnikom za zaangażowanie i sportową rywalizację, kibicom za doping i podgrzewanie atmosfery z trybun oraz pracownikom Działu Promocji i Komunikacji  za zorganizowanie nagród dla uczestników.

Organizatorzy: mgr Małgorzata Pezala, dr Robert Stępniak, mgr Bartosz Zaparucha.