Otwarcie Centrum Pomocy Psychologicznej UKW

Bydynek Centrum Pomocy Psychologicznej zlokalizowany przy ulicy Staffa

Zakończyła się budowa Centrum Pomocy Psychologicznej przy Wydziale Psychologii Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy. 23 maja nastąpi oficjalne otwarcie tej nowej jednostki.

Ideą działalności Centrum Pomocy Psychologicznej są prace o charakterze badawczo rozwojowym m.in. przygotowanie, wdrożenie i komercjalizacja nowych rozwiązań z zakresu pomocy psychologicznej w trzech głównych obszarach: diagnostycznym, terapeutycznym i interwencyjno-profilaktycznym. Nowy budynek Wydziału Psychologii UKW to jeden z najnowocześniejszych budynków Uniwersytetu z pracowniami oraz laboratoriami odpowiadającym prowadzeniu badań naukowych na miarę XXI wieku.

Goście uczestniczący w otwarciu będą mogli poznać nowy obiekt i zwiedzić laboratoria. Otwarcie rozpocznie się o godz. 12:00.