Koncert - Try to remember...

Serdecznie zapraszamy na wyjątkowy koncert Try to remember..., który odbędzie się 20 czerwca 2023 o godzinie 18:00 w Auli Copernicanum Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego.

Wydarzenie organizowane jest przez Wydział Edukacji Muzycznej, a koncert jest wyjątkowym występem studentów specjalnego śpiewu. Na scenie pojawią się utalentowani artyści: Arkadiusz Wąsikowski, Teresa Ritter, Aleksandra Pierzyńska, Antonina Ratajczyk, Yuliia Malysheva, Adam Makowski, Larysa Cyplakova-fortepian oraz Natalia Pniewska - gitara pod opieką merytoryczną dr Anny Wilk.

W programie koncertu usłyszeć będzie można utwory musicalowe, arie operowe i pieśni hiszpańskie. Zróżnicowany repertuar łączy w sobie różne gatunki i style muzyczne, takie jak rozrywka i wzruszenie.

Plakat z koncertu Try to remember