Budynek TVP Budynek TVP

Profesor Justyna Lema-Rumińska w programie "Pytanie na śniadanie"

W niedzielę 22 października dr hab. Justyna Lema-Rumińska, prof. uczelni z Katedry Biologii Środowiska Wydziału Nauk Biologicznych UKW, wystąpiła wraz z Panem dr inż. Piotrem Licznerskim w programie TVP2 pt. "Pytanie na śniadanie".

Odcinek jest dostepny na stronie: pytanienasniadanie.tvp.pl

Dr inż. Piotr Licznerski połączył pasję z pracą naukową i pod opieka dr hab. Justyny Lemy-Rumińskiej, prof. uczelni na Wydziale Rolnictwa i Biotechnologii PBŚ obronił pracę doktorską pt. "Wpływ promieniowania jonizującego na barwę siewek oraz zmiany biochemiczne i molekularne u wybranych gatunków kaktusów."

W najbliższym czasie już w ramach współpracy naukowej z Wydziałem Nauk Biologicznych UKW planowane są wspólne publikacje naukowe oraz nowe eksperymenty hodowlane.

UKW miejsce dla ludzi z pasją!