Widok na rzekę i budynki w Hamburgu Widok na rzekę i budynki w Hamburgu

Spotkanie informacyjne – stypendia DAAD do Niemiec dla studentów wszystkich kierunków oraz pracowników naukowych

7 i 9 listopada o godzinie 15.00 w sali 212 przy ul. Chodkiewicza 30 (Wydział Językoznawstwa, Budynek G) odbędzie się spotkanie informacyjne, które poprowadzi Dirk Steinhoff, lektor DAAD na UKW.

Podczas spotkania zostanie zaprezentowana oferta DAAD dla studentów i absolwentów, doktorantów i młodych naukowców oraz dla nauczycieli akademickich i byłych stypendystów DAAD.

Studenci, którzy planują ubiegać się o stypendium DAAD, mogą podejść do egzaminu językowego onSET z języka niemieckiego (7 i 9 listopada), który potwierdza umiejętność posługiwania się językiem niemieckim w stopniu wymaganym w procesie rekrutacyjnym.

Szczegółowych informacji na temat testu oraz możliwości stypendialnych udziela Dirk Steinhoff, d.h.steinhoff@web.de.
Strona Fundacji: daad.pl