Liść w przybliżeniu Liść w przybliżeniu

Jubileusz 30-lecia studiów na kierunku Biologia „Współczesna Biologia-osiągnięcia i wyzwania”

W dniu 15 listopada 2023 roku Wydział Nauk Biologicznych Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego będzie obchodził Jubileusz 30-lecia studiów na kierunku Biologia pod hasłem „Współczesna Biologia-osiągnięcia i wyzwania”.

Uroczystość ta jest wyjątkową okazją do podsumowania 30 lat wspólnie przebytej drogi przez społeczność akademicką – naukowców, kadrę naukowo-techniczną, administracyjną, studentów i absolwentów. 30-lecie Biologii w Bydgoszczy będzie sprzyjał pogłębionej refleksji nad tradycją i wartościami, które ukształtowały Wydział Nauk Biologicznych, a Konferencja naukowa „Współczesna Biologia-osiągnięcia i wyzwania” będzie wyjątkową sposobnością do zapoznania się z wynikami najnowszych badań z zakresu biologii oraz okazją do wymiany wiedzy, opinii i doświadczeń między młodymi i doświadczonymi badaczami.

Informacje o konferencji dostępne są na stronie: ukw.edu.pl.

Patronat honorowy

• Piotr Całbecki, Marszałek Województwa Kujawsko-Pomorskiego
  • Rafał Bruski, Prezydent Miasta Bydgoszczy
  • Prof. dr hab. Jacek Woźny, Rektor Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy