gala Bydgoski Wolontariusz Roku 2023, narodzeni stoją na oświetlonej scenie gala Bydgoski Wolontariusz Roku 2023, narodzeni stoją na oświetlonej scenie

Dominika Kozłowska nagrodzona w konkursie Bydgoski Wolontariusz Roku 2023

5 grudnia 2023 r. odbyła się dwudziesta, jubileuszowa edycja konkursu Bydgoski Wolontariusz Roku. We wtorek,nagrody i wyróżnienia otrzymały dzieci, młodzież i dorośli, którzy każdego dnia niosą bezinteresowną pomoc innym. Prezydent Miasta Bydgoszczy, Rafał Bruski wręczył nagrody Wolontariuszom Roku w pięciu kategoriach.

Jedną z wyróżnionych podczas tego wydarzenia była Dominika Kozłowska, studentka III roku pedagogiki opiekuńczej z profilaktyką uzależnień i socjoterapią na UKW. Otrzymała ona nagrodę w kategorii Wolontariat Młodzieżowy.

- Nigdy nie robiłam tego dla żadnego poklasku ani tym bardziej pieniędzy, a jednak dzisiaj otrzymałam 500 zł w ramach nagrody od Prezydenta Bydgoszczy. Z tego względu już teraz zobowiązuje się do przekazania tych pieniędzy na rzecz Salezjańskiego Ośrodka Misyjnego" - mówi Dominika Kozłowska.

Do konkursu naszą studentkę zgłosiła dr Jolanta Jarczyńska.

Serdecznie gratulujemy!