Naukowiec badający pod mikroskopem liść Naukowiec badający pod mikroskopem liść

Noc Biologów na UKW

Wydział Nauk Biologicznych Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy włącza się po raz kolejny do ogólnopolskiego wydarzenia, jakim jest XIII edycja Nocy Biologów.

wizerunek czarnego kota siedzącego na trawie na tle ciemnej nocy. W tle nietoperz i sowa siedzaca na galezi

12 stycznia 2024 r. mieszkańcy Bydgoszczy i regionu będą mieli możliwość wziąć udział w licznych warsztatach, wykładach, a także udać się na wystawy zorganizowane przez pracowników, jak i studentów Wydziału Nauk Biologicznych.

Głównym celem Nocy Biologów jest popularyzacja nauki. Podczas wydarzenia będzie można odkryć wiele pasjonujących rzeczy, poczuć się przez moment naukowcem, zwiedzić laboratoria i zadawać mnóstwo dociekliwych pytań.

Serdecznie zapraszamy do udziału! Więcej informacji znajduje się na stronie nocbiologów.pl