Ogólnopolski konkurs dla kół naukowych StRuNa 2019

Szanowni Państwo zbliżającą się eliminacje  ogólnopolskiego konkursu na najciekawsze projekty naukowe (ze wszystkich dziedzin) realizowane zespołowo przez studentów lub doktorantów.

Projektowanie uniwersalne - konkurs NCBiR

W związku z ogłoszeniem przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju konkursu pn. „Projektowanie uniwersalne” (nr POWR.03.05.00-IP.08-00-PUN/19) przekazujemy istotne informacje o możliwości ubiegania się o dofinansowanie.

Wynalazki pracowników UKW z medalami w Skopje

W dniach 24-26 września 2019 r. w Skopje w Macedonii Północnej odbyły się 3rd International Fair Of Patents, Inventions, Innovations And New Techologies "INOVAMAK 2019" na których UKW zaprezentowało dwa wynalazki.

Nowa struktura na portalu ukw.edu.pl

Od 1 października 2019 r. na Uczelni wprowadzono cztery Kolegia jako jednostki do obsługi procesu dydaktycznego i zapewniania jakości kształcenia. Przy Kolegiach działają 4 dziekanaty. Kolegia swoim zakresem działania obejmują jednostki podstawowe czyli Wydziały i Instytuty, które prowadzą poszczególne kierunki studiów.