Piotr Zwierzchowski po raz kolejny prezesem PTBFM

Prof. Piotr Zwierzchowski został wybrany na kolejną kadencję 2019-2023 na prezesa Polskiego Towarzystwa Badań nad Filmem i Mediami.

Polskie Dni Nauki w Gruzji

W dniach 10-14 czerwca 2019 r.odbyła się już trzecia edycja projektu Polskie Dni Nauki. W tym roku wykładowcy z Instytutu Filologii Polskiej i Kulturoznawstwa i pracownicy Biura Współpracy Międzynarodowej zrealizowali go w Gruzji.

Międzynarodowa konferencja o mikotoksynach i pleśniach

W dniach 26-27 czerwca 2019 zapraszamy na 12 Międzynarodową Konferencję Mikotoksyny i pleśnie - aktualne trendy

Wielkie otwarcie Muzeum UKW

27 czerwca 2019 r. o godz. 12.00 zapraszamy do Biblioteki UKW na otwarcie Muzeum Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego.

Medale karateków UKW na MP

Nowość: Studiuj informatykę II stopnia

Od roku akademickiego 2019/2020 poszerzamy naszą ofertę dydaktyczną o studia informatyki II stopnia. Rekrutacja na studia niestacjonarne trwa do 11 września 2019 r.

Ogłoszenie konkursu na granty przedwdrożeniowe

Konsorcjum Uniwersytetu Technologiczno-Przyrodniczego oraz Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy ogłasza konkurs na granty na prace przedwdrożeniowe – podniesienie poziomu gotowości wdrożeniowej (TRL – Technology Readiness Level), w ramach projektu „Inkubator Innowacyjności 2.0”.

Nagrody Marszałka dla UKW