Nagroda StatSoft Polska dla dr Amelii Lewandowskiej

Dr Amelia Lewandowska, zatrudniona w Pracowni Taksonomii i Geografii Roślin przy Ogrodzie Botanicznym UKW, otrzymała prestiżową nagrodę w dorocznym konkursie  organizowanym przez StatSoft Polska za najlepszą pracę wykorzystującą metody analizy danych oraz popularyzację nowoczesnych narzędzi analitycznych zawartych w programach z rodziny Statistica.

AME: Podsumowanie spotkań eliminacyjnych

Za nami pierwsza część Akademickich Mistrzostw Europy. Czas na kilka słów podsumowania.

Basen i korty tenisowe CEKFiS w okresie wakacyjnym

W okresie od 01.07 do 04.09.2019 basen CEKFiS UKW przy ul. Sportowej 2 będzie nieczynny. Zapraszamy na basen od 05 września 2019 r. Basen będzie czynny w czwartki i piątki od 15.00 do 21.00 (ostatnie wejście o 20.00) oraz w soboty od 8.00 do 20.00 (ostatnie wejście o godz. 19.00).

W okresie lipiec, sierpień i wrzesień zapraszamy wszystkich studentów bydgoskich uczelni do korzystania z kortów od 10.00 do 18.00.

I Ogólnopolska Konferencja Izby Coachingu na UKW

Zapraszamy Państwa na Konferencję w Bydgoszczy, która odbędzie się 17 września 2019 r. na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego. Organizatorem wydarzenia jest Izba Coachingu Oddział Kujawsko-Pomorski, a współorganizatorem Katedra Pedagogiki Pracy i Andragogiki UKW.

Nowości wydawnicze - czerwiec 2019

Zapraszamy do zapoznania się z książkami wydanymi nakładem Wydawcnitwa UKW w maju br.

Nagroda dla książki dr hab. Renaty Tomaszewskiej-Lipiec, prof. uczelni

Książka dr hab. Renaty Tomaszewskiej-Lipiec, prof. uczelni zatytułowana Praca zawodowa - życie osobiste. Dysonans czy synergia? zajęła I miejsce w ramach III edycji konkursu Polskiego Towarzystwa Pedagogicznego na Wybitną Monografię za rok 2018.

Kierunki z unijnym dofinansowaniem – rekrutacja!

Do 14 lipca trwa rekrutacja na studia stacjonarne I stopnia. Studenci dwóch kierunków – humanistyka drugiej generacji oraz pedagogika resocjalizacyjna – mogą korzystać z unijnego dofinansowania.