Nabór wniosków o przyjęcie profesora wizytującego

Prorektor ds. Rozwoju i Współpracy - dr hab. inż. Marek Macko, prof. UKW oraz Biuro Współpracy Międzynarodowej UKW ogłaszają nabór wniosków o przyjęcie profesora wizytującego w roku akademickim 2019/2020 (z terminem realizacji do 31.12.2019).

Seminarium metodyczne pedagogiki resocjalizacyjnej

28 maja odbędzie się I seminarium metodyczne pedagogiki resocjalizacyjnej. Seminarium realizowane jest w ramach projektu: Pedagogika resocjalizacyjna – studia dualne POWR.03.01.00-00-DU14/18-00 i przeznaczane jest dla studentów studiów dualnych pedagogiki resocjalizacyjnej.

Seminarium o pedagogice resocjalizacyjnej

We wtorek 28 maja 2019 r. odbędzie się I seminarium metodyczne pedagogiki resocjalizacyjnej. Seminarium poprzedzi wykład otwarty mgr Ewy Rachuty wieloletniego pedagoga, socjoterapeuty, terapeuty rodzinnego na temat: Współpraca pedagoga szkolnego z innymi instytucjami gwarantem skutecznej resocjalizacji - doświadczenia pedagoga szkolnego. Seminarium rozpocznie się o godz. 9.00 w sali Auli Atrium.

Startują AMP w Piłce Ręcznej Mężczyzn na UKW

W dniach 23-26 maja 2019 r. zapraszamy na Akademickie Mistrzostwa Polski  w Piłce Ręcznej Mężczyzn - Półfinał A, organizowane przez Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy.

Rozśpiewany Ogród pełen Kultury

23 maja o godzinie 17.00 w Ogrodzie Botanicznym UKW wystąpi cudownie rozśpiewany Chór Crescendo działający od 15 lat przy Zespole Placówek Oświatowych im. Janusza Korczaka w Drzycimiu.