Eurostudent - badanie życia studenckiego w Europie

Bierzemy udział w największym europejskim przedsięwzięciu badawczym dotyczącym życia studentów w formie ankiety internetowej – EUROSTUDENT. Dołącz!

WOD-KAN 2019

Zapraszamy do udziału w XXVII edycji Międzynarodowych Targów Maszyn i Urządzeń dla Wodociągów i Kanalizacji WOD-KAN 2019 w Bydgoszczy, których organizatorem jest Izba Gospodarcza „Wodociągi Polskie”.

Dni Instytutu Pedagogiki 2019

W dniach 6-7 czerwca 2019 r. zapraszamy na Dni Instytutu Pedagogiki Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego, którym towarzyszyć będzie panel dyskusyjny - Studenckie spotkania z pasjami. Podczas tego wydarzenia odbędą się sesje naukowe Licencjantów, Magistrantów i Doktorantów.

Dni Psychologa 2019

W dniach 20-21 maja 2019 r. zapraszamy na Dzień Psychologa 2019. W ramach tego wydarzenia 20 maja: poranna gimnastyka umysłu czyli wykład prof. Romana Ossowskiego, piknik, bieg, projekcja filmu. Drugiego dnia - X Ogólnopolska Studencka Konferencja Naukowa Psyche - Ciało - (Nie) bezpieczeństwo.

Zapraszamy!

Ostatnie pożegnanie prof. Barbary Janiszewskiej-Mincer

Z głębokim żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci wieloletniej pracowniczki WSP i Akademii Bydgoskiej prof. dr hab. Barbary Janiszewskiej-Mincer.

Warsztaty dla kobiet w Teatrze Polskim - 16 maja

Teatr Polski inicjuje cykl spotkań dla kobiet poświęcony budowaniu nowych narracji emancypacyjnych.

Lech Wałęsa w Bydgoszczy - przełożony termin

Planowana na 16 maja wizyta prezydenta Polski Lecha Wałęsy w Bydgoszczy nie dojdzie do skutku. Zostanie przełożona na inny termin, będziemy o tym informować.