VIII Majówka Jazzowa w Lubostroniu

Pałac Lubostroń serdecznie zaprasza na VIII Majówkę Jazzową, która odbędzie się w sobotę, 4 maja br.. Szczegóły na plakacie.

Wykłady prof. Ariko Kato

Serdecznie zapraszamy  na dwa wykłady prof. Ariko Kato, które zostaną wygłoszone 9 maja br. w Bibliotece UKW.

Prześlij kartkę Bakcylowi - konkurs plastyczny w ramach BFN

Jubileuszowa, X edycja Bydgoskiego Festiwalu Nauki zbliża się wielkimi krokami. Z tej okazji chcemy zaprosić dzieci i młodzież w wieku od 3 do 15 lat do wzięcia udziału w konkursie plastycznym: Prześlij kartkę Bakcylowi, organizowanym przez Uniwersytet Kazimierza Wielkiego.
Przedłużamy termin przesyłania prac! do 13 maja 2019 r.

Powrót do źródeł w Bibliotece UKW

W piątek 26 kwietnia 2019 r. o godz. 17.00 zapraszamy do Biblioteki UKW na otwarcie wystawy Stanisława Lejkowskiego pt. Powrót do źródeł, zorganizowanej z okazji 90. urodzin Autora. Podczas tej wystawy będzie można się przenieść do przepięknego Chełmna, rodzinnego miasta Autora.

Wesołych Świąt!
MOST czeka na Ciebie
Zostań twarzą UKW!

50/50  - 50 wywiadów na 50-lecie Uczelni

Z okazji trwającego jubileuszu 50-lecia Uczelni realizujemy cykl wywiadów z pracownikami i studentami naszej Uczelni. Co tydzień będziemy publikować nową rozmowę.