11,6 mln zł na rozwój UKW

11 694 796,53 zł dla UKW  z  POWER.

Konferencja: Współczesna rzeczywistość społeczna

Serdecznie zapraszamy na Ogólnopolską Konferencję Naukową „Współczesna rzeczywistość społeczna – potencjalne możliwości rozwoju młodego pokolenia czy ryzyko uwikłania w zachowania patologiczne”, która odbędzie się 17 maja br. w Młodzieżowym Ośrodku Wychowawczym w Kruszwicy.

Międzynarodowa Konferencja "Dobre i złe sąsiedztwa"

W dniach 17-18 maja 2019 roku odbędzie się piąta edycja międzynarodowej konferencji pod wspólnym tytułem: Dobre i złe sąsiedztwa.

Tydzień Biblioteki UKW

Zapraszamy na obchody Tygodnia bibliotek. W tym roku pracownicy Biblioteki UKW zaprezentują swoje pasje podróżnicze, fotograficzne, artystyczne, sportowe. 10 maja prezentacja niezwykłej książki Kodeks Leicester, niezwykłej książki Kodeks Leicester, XVI-wiecznego rękopisu autorstwa Leonarda da Vinci.

Wampiriada na UKW

Samorząd Studencki UKW organizuje 8 i 9 maja 2019 r. kolejną edycję Wampiriady. Zbiórka krwi w godzinach 9.00-15.00 w Bibliotece UKW przy ul. K. Szymanowskiego 3.

Zostań wolontariuszem BFN!

10 jubileuszowa edycja Bydgoskiego Festiwalu Nauki tuż tuż…Studentko, StudencieUniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy jeśli chcesz zostać wolontariuszem i pomóc przy organizacji tego niezwykłego wyydarzenia to zgłoś się do nas! Na Wasze zgłoszenia czekamy do 13 maja!

Zapraszamy na Nową Muzykę!

W dniach 10-14 maja 2019 r. zapraszamy na VII Międzynarodowy Festiwal Muzyki Współczesnej NOWA MUZYKA, w ramach którego odbędzie się siedem koncertów pełnych nowych dźwięków i brzmień.

Koncert studentów WEM!