O przypadkach Borysa Kupkina opowie Józef Herold

We wtorek, 19 marca 2019 roku, o godz. 18.00 zapraszamy do Pracowni Pamięć Bydgoszczan Biblioteki Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego przy ul. K. Szymanowskiego 3 (I piętro) na spotkanie z Józefem Heroldem producentem filmowym, redaktorem, autorem scenariuszy teatralnych, który zaprezentuje swoją nową książkę.

Wykłady jubileuszowe w Instytucie Pedagogiki

W imieniu Instytutu Pedagogiki i Zakładu Filozofii Wychowania i Edukacji Obywatelskiej zapraszamy na cykl wykładów jubileuszowych z okazji 50 lecia Uczelni.

Seminarium Edukacja włączająca - od teorii do praktyki - zmiana terminu

Zakład Pedagogiki Specjalnej i Logopedii Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy serdecznie zaprasza do udziału w Seminarium Edukacja włączająca - od teorii do praktyki, Bydgoszcz, 21 maja 2019 roku.

UKW w projekcie Doliny Narzędziowej

Podczas międzynarodowych targów INNOFORM 2019, które odbyły się w dniach 12-14 marca 2019 r. w Bydgoskim Centrum Targowo-Wystawienniczym doszło do podpisania porozumienia w sprawie realizacji projektu Dolina Narzędziowa.

II Tydzień Języka Ojczystego

Oddział Bydgoski Towarzystwa Miłośników Języka Polskiego, Stowarzyszenie Etyki Słowa oraz Instytut Filologii Polskiej i Kulturoznawstwa Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy w dniach 25–29 marca 2019 r. serdecznie zapraszają na II TYDZIEŃ JĘZYKA OJCZYSTEGO pod honorowym patronatem Dziekana Wydziału Humanistycznego Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego oraz Zarządu Głównego Towarzystwa Miłośników Języka Polskiego w Krakowie.

Praca: Dział Informatyzacji UKW

Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy poszukuje kandydatów do pracy w Dziale Informatyzacji na stanowisko związane z administracyjną obsługą systemu ERP oraz innych systemów zarządzania Uczelnią.