Przeciwdziałanie przemocy w rodzinie - studia podyplomowe

Trwa rekrutacja na studia podyplomowe Przeciwdziałanie Przemocy w Rodzinie na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy, to studia doskonalące.

Karty obiegowe w Biurze Karier

Biuro Karier UKW informuje, że podpisuje karty obiegowe we wtorki i czwartki w godz. 8.00-15.00.

Konferencja o nowoczesnej edukacji muzycznej na UKW

Wydział Edukacji Muzycznej UKW w Bydgoszczy oraz Miejski Ośrodek Edukacji Nauczycieli w Bydgoszczy zapraszają na konferencję pt. Multimedia i Internet we współczesnej edukacji muzycznej, 12 marca 2019 r., Collegium Copernicanum UKW, ul. M. Kopernika 1.

Konsultacje Statutu UKW

Wdrażając rozwiązania wynikające z wejścia  w życie ustawy Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce, która znacząco zmienia zasady organizacji i ustroju uczelni oraz przebieg procesu kształcenia i awansu zawodowego, przedstawiam w załączeniu projekt Statutu UKW wraz z przepisami przejściowymi. Nowy Statut będzie określał zasady działania Uniwersytetu od 1 października 2019 r.