Konferencja o nowoczesnej edukacji muzycznej na UKW

Wydział Edukacji Muzycznej UKW w Bydgoszczy oraz Miejski Ośrodek Edukacji Nauczycieli w Bydgoszczy zapraszają na konferencję pt. Multimedia i Internet we współczesnej edukacji muzycznej, 12 marca 2019 r., Collegium Copernicanum UKW, ul. M. Kopernika 1.

Konsultacje Statutu UKW

Wdrażając rozwiązania wynikające z wejścia  w życie ustawy Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce, która znacząco zmienia zasady organizacji i ustroju uczelni oraz przebieg procesu kształcenia i awansu zawodowego, przedstawiam w załączeniu projekt Statutu UKW wraz z przepisami przejściowymi. Nowy Statut będzie określał zasady działania Uniwersytetu od 1 października 2019 r.

II Międzynarodowa Konferencja Naukowa Wokół Paula Ladewiga i jego „Katechizmu biblioteki”

Zapraszamy do udziału w II Międzynarodowej Konferencji Naukowej Wokół Paula Ladewiga i jego „Katechizmu biblioteki” (2). Konferencja odbędzie się w dniach 3-4 czerwca 2019 r. Organizatorem wydazrenia jest Zakład Informacji Naukowej Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy. Obrady będą odbywały się w gmachu Biblioteki Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego przy ul. K. Szymanowskiego 3 w Bydgoszczy.

Konkurs wiedzy o CSR dla studentów

Zapraszamy studentów do wzięcia udziału w konkursie dotyczącym CSR. Trwa 8. edycja Ogólnopolskiego Konkursu wiedzy o CSR.