Stypendia artystyczne i kulturalne

17 stycznia 2019 r. w Bydgoszczy rozdano stypendia na 38 projektów artystycznych i kulturalnych. Wręczenie i spotkanie z laureatami odbyło się w Miejskim Centrum Kultury.

Rusza Program Mentorski E(x)plory

Program mentorski E(x)plory to roczny cykl opieki mentorskiej, którego celem jest wsparcie naukowców oraz innowatorów, w drodze do osiągnięcia naukowych oraz biznesowych celów.

UKW grało z WOŚP
6. Noc Biologów na UKW

Zapiski czyli wystawa malarstwa i grafiki w Bibliotece UKW

W Galerii Biblioteki UKW na II piętrze można oglądać wystawę malarstwa i grafiki Danuty Antas-Woźniewskiej pt. Zapiski

Rekrutacja na studia podyplomowe

Zachęcamy do wybrania oferty studiów podyplomowych Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy. Obecnie trwa rekrutacja na kilka kierunków.

Finisaż wystawy rysunku studenckiego Nad Rysować

Zapraszamy do Galerii Biblioteki UKW na najbliższe spotkanie z cyklu W bibliotece o sztuce 9 stycznia 2019 r. o godz. 18.00 odbędzie się finisaż Międzynarodowej wystawy rysunku studenckiego NAD RYSOWAĆ.

Noc Biologów w Ogrodzie Botanicznym UKW

Już po raz szósty Uniwersytet Kazimierza Wielkiego włącza się w ogólnopolskie wydarzenie, jakim jest Noc Biologów. 11 stycznia 2019 r. będzie można uczestniczyć w licznych warsztatach, pokazach i wykładach. Do akcji włączył się także Ogród Botaniczny UKW, zapraszamy na warsztaty o morskich ptakach, zielarstwie czy zmianie klimatu.

Proporcje emocji - kolejna wystawa w Bibliotece UKW

Zapraszamy do Galerii Biblioteki UKW na wystawę akwareli Adama Papke pt. Proporcje emocji.

Przeciwdziałanie Przemocy w Rodzinie - nowe studia podyplomowe

Zachęcamy do skorzystania z nowej oferty studiów podyplomowych na UKW - Przeciwdziałenie Przemocy w Rodzinie. Rekrutacja trwa do 31 stycznia.

Psychologia Sądowa i Mediacje - rusza rekrutacja na studia podyplomowe

Rusza rekrutację na kolejną edycję studiów podyplomowych Psychologia Sądowa i Mediacje. Zapisy trwają do 30 września br. Więcej informacji znajduje się na studiapodyplomowe.ukw.edu.pl.