Wyjedź na Erasmus+ - spotkanie informacyjne

21 lutego 2019 r. zapraszamy na spotkania informacyjne dotyczące wyjazdów na wymianę Erasmus +. Zapraszamy do Biblioteki UKW na godz. 13.30.

Instytut Geografii UKW będzie gościł na Dniach Przyrodnika Czwórki

7 lutego 2019 r. w ramach Dni Przyrodnika Czwórki pracownicy Instytutu Geografii UKW zaprezentują uczestnikom wykłady oraz ofertę edukacyjną Instytutu.

Rok 2019 Rokiem Matematyki

Rok 2019 został ogłoszony Rokiem Matematyki, Senat RP przyjął stosowną uchwałę 20 grudnia 2018 r. To ważna decyzja dla wszystkich matematyków, przypomina o zasługach tej dziedziny i podkreśla osiągnięcia polskich naukowców.

Szczypiorniści AZS-u wracają do gry

Po pięciotygodniowej przerwie AZS UKW Bydgoszcz wraca do ligowych rozgrywek. W najbliższą sobotę do grodu nad Brdą przyjeżdża USAR Kwidzyn.

Stypendium Ministra dla studentek UKW

Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego przyznał na rok 2018/2019 stypendia trzem studentkom naszego Uniwersytetu.

Stypendia artystyczne i kulturalne

17 stycznia 2019 r. w Bydgoszczy rozdano stypendia na 38 projektów artystycznych i kulturalnych. Wręczenie i spotkanie z laureatami odbyło się w Miejskim Centrum Kultury.

Rusza Program Mentorski E(x)plory

Program mentorski E(x)plory to roczny cykl opieki mentorskiej, którego celem jest wsparcie naukowców oraz innowatorów, w drodze do osiągnięcia naukowych oraz biznesowych celów.

UKW grało z WOŚP