Informacja dla studentów niepełnosprawnych z I roku

Informujemy, że studenci niepełnosprawni z I roku (studia pierwszego i drugiego stopnia) powinni zgłaszać się do Biura ds. Osób Niepełnosprawnych celem dostarczenia kopii orzeczenia o niepełnosprawności (oryginał do wglądu) albo przesłać zeskanowany dokument na adres e-mailowy BON- u (niepelnosprawni@ukw.edu.pl). W ten sposób możliwe będzie wcześniejsze zarejestrowanie Państwa w systemie USOS, co znacząco usprawni przyjmowanie wniosków stypendialnych.

Konferencja o prawach człowieka w Polsce

Zapraszamy na ogólnopolską konferencję naukową Prawa Człowieka w Polsce – Perspektywa 25 Lat Ratyfikacji Konwencji O Ochronie Praw Człowieka I Podstawowych Wolności, która odbędzie się 17 października 2018 roku w budynku Biblioteki Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego.

Ubiegnij Udar na Półmaratonie Bydgoskim

Ubiegnij Udar to akcja uświadamiająca ryzyko i objawy udaru. Nie bez powodu odbędzie się 21 października podczas 6. Półmaratonu Bydgoskiego.

Beniaminek przyjeżdża do Bydgoszczy

W sobotę, 13 października szczypiorniści AZS-u UKW rozegrają drugi mecz w swojej hali w tym sezonie. Tym razem rywalem bydgoszczan będzie beniaminek II ligi, Szczypiorniak Gniezno.

Konferencja w ramach Trzecich Dni Tischnerowskich

Zapraszamy na II Ogólnopolską Konferencję Naukową Drogi i bezdroża zaangażowania publicznego. Ksiądz Józef Tischner - etyk w świecie polityki, która odbędzie się 18 października 2018 roku w Chojnicach.