Przedłużona rekrutacja na studia podyplomowe

Przedłużamy rekrutację na studia podyplomowe na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy.

Erasmus+ rekrutacja uzupełniająca

Jeżeli jesteś studentem II lub III roku studiów licencjackich, I lub II roku studiów magisterskich albo studentem studiów doktoranckich, skorzystaj z możliwości, jaką daje Ci wyjazd na studia do zagranicznej uczelni w ramach programu Erasmus+!

Recital w Ogrodzie Botanicznym UKW

Już w najbliższy czwartek (4 października 2018 r.) o godz. 17.00 zapraszamy do Ogrodu Botanicznego UKW na recital utalentowanej wokalistki, uczestniczki licznych ogólnopolskich konkursów piosenki, koncertów i festiwali - Emilii Pawłowskiej pt. Czas nas uczy pogody.

Wystawa o Powstaniu Wielkopolskim

Zapraszamy do Biblioteki UKW na wystawe fotograficzną: Udział mieszkańców Bydgoszczy i okolic w Powstaniu Wielkopolskim 1918/19, opracowanej przez Towarzystwo Pamięci Powstania Wielkopolskiego 2019/20. Koło Bydgoszcz.

Ostatnie pożegnanie

Instytut Pedagogiki oraz Instytut Geografii UKW na Nocy Naukowców w Centrum Nauki Młyn Wiedzy w Toruniu

W piątek, 28 września w ramach NOCY NAUKOWCÓW zaprezentowane zostaną warsztaty, wykłady i wystawa zorganizowane przez pracowników UKW w Bydgoszczy.

NOTED - dwa projekty UKW z Inland Norway University of Applied Sciences

W dniach 25-26 września 2018 na UKW odbyła się wizyta studyjna koordynatorów projektu NOTED połączona z seminarium problemowym pt.: Professional Preparation of a Contemporary Teacher. Through practice to professionalism.

Dzień Turystyki 2018 na UKW

23 października 2018 r. zapraszamy na Dzień Turystyki 2018, którego motywem przewodnim jest Bułgaria.

Dzień Turystyki UKW 2018