Godziny rektorskie - 10.10.2018

Ogólnopolska Konferencja Naukowa: Między zniewoleniem a niepodległością. Bydgoszcz w XX wieku

Zapraszamy na Ogólnopolską Konferencję Naukową Między zniewoleniem a niepodległością. Bydgoszcz w XX wieku, która odbędzie się 10–11 października 2018 roku.

Studia Podyplomowe Zarządzania Instytucjami Kultury - przedłużona rekrutacja

Zapraszamy na Studia Podyplomowe Zarządzania Instytucjami Kultury. Studia kształcą umiejętności organizowania i zarządzania instytucjami kultury, pozyskiwania funduszy zewnętrznych, zarządzania projektami, pozyskiwania sponsorów, współpracy z organizacjami rządowymi i pozarządowymi, budowania wizerunku instytucji, działania marketingowe i promocyjne. Zajęcia prowadzą specjaliści z długoletnim stażem pracy w instytucjach kultury.

Przedłużona rekrutacja na studia podyplomowe

Przedłużamy rekrutację na studia podyplomowe na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy.

Erasmus+ rekrutacja uzupełniająca

Jeżeli jesteś studentem II lub III roku studiów licencjackich, I lub II roku studiów magisterskich albo studentem studiów doktoranckich, skorzystaj z możliwości, jaką daje Ci wyjazd na studia do zagranicznej uczelni w ramach programu Erasmus+!

Recital w Ogrodzie Botanicznym UKW

Już w najbliższy czwartek (4 października 2018 r.) o godz. 17.00 zapraszamy do Ogrodu Botanicznego UKW na recital utalentowanej wokalistki, uczestniczki licznych ogólnopolskich konkursów piosenki, koncertów i festiwali - Emilii Pawłowskiej pt. Czas nas uczy pogody.