Pożegnanie lata w Botaniku UKW

Lato zbliża się ku końcowi, widać już pierwsze oznaki zbliżającej się jesieni…W Ogrodzie Botanicznym UKW będzie można pożegnać lato. Zapraszamy 20 września w godzinach 10.00-13.00, w programie przewidziano sporo atrakcji!

Praca: Dział Inwestycji, Remontów i Eksploatacji

Uniwersytet Kazimierza Wielkiego poszukuje do pracy inspektorów nadzoru różnych branż, specjalistów oraz konserwatorów w Dziale Inwestycji, Remontów i Eksploatacji.

Studia podyplomowe BHP – rekrutacja do17 października

Serdecznie zapraszamy na studia podyplomowe bezpieczeństwo i higiena pracy, prowadzone przez Instytut Techniki UKW. Rekrutacja na ten kierunek zostanie zakończona 17 października. Szczegółowe informacje znajdują się na stronie studiapodyplomowe.ukw.edu.pl

Konferencja GlobState

Centrum Doktryn i Szkolenia SZ oraz Akademia Marynarki Wojennej we współpracy z Uniwersytetem Kazimierza Wielkiego oraz innymi partnerami mają zaszczyt zaprosić Państwa na Ogólnopolską Konferencję Naukową GlobState Wyzwania dla bezpieczeństwa państwa w aspekcie zmieniającego się środowiska geopolitycznego, która odbędzie się w dniach 4-5 grudnia 2018 roku.

Rejestracja na zajęcia

Pedagogika wczesnoszkolna i przedszkolna bez zgody MNiSW

Mimo pozytywnej opinii Polskiej Komisji Akredytacyjnej, pedagogika wczesnoszkolna i przedszkolna nie uzyskała w tym roku zgody od MNiSW na uruchomienie jednolitych studiów magisterskich. Miał być to kierunek prowadzony w nowym trybie od roku akademickiego 2018/2019.